Про нас

Громадську організацію «Громадський екологічний нагляд» створено в січні 2021 року на базі ГО «Екологічний центр «Благо».

Голова правління ГО “ГЕН” Віктор Довбуш є заступником голови громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації, членом Комітету з питань природних ресурсів, екології та земельних відносин, сільського господарства та продовольства громадської ради при Хмельницькій ОДА.

Заступник голови правління ГО “ГЕН” Ірина Прокопець є головою Комітету з питань природних ресурсів, екології та земельних відносин, сільського господарства та продовольства громадської ради при Хмельницькій ОДА, членом громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради.

Почесний Президент ГО “ГЕН” Андрій Верлатий є радником Голови Державної екологічної інспекції України.

Започатковано та продовжується діяльність щодо залучення до лав організації досвідчених, професійних та авторитетних людей зі сфери екології, державного управління та місцевого самоврядування, законотворчої діяльності, громадянського суспільства тощо. Вже на сьогодні наші ряди поповнили такі відомі професіонали, як Ірина Козлова, Олег Недава, Олександр Северин та інші.

Важливим питанням є і територіальна розбудова організації. До кінця 2021 року планується створити відокремлені підрозділи у 20 областях України, отримати статус всеукраїнської громадської організації та приймати участь у формуванні консультативно-дорадчих органів при усіх органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Протягом червня-листопада 2021 року 56 членів ГО пройшли навчання в Державній екологічній академії післядипломної освіти і управління та Національному університеті біоресурсів та природокористування. Курс «Організація та здійснення контролю у сфері охорони та раціонального використання природних ресурсів».

До кінця 2021 року планується організувати даний курс 80-100 членів організації.

Вичається питання щодо включення членів ГО – громадських екологічних інспекторів до складу виконавчих комітетів місцевих рад. Керівників обласних штабів – до складу колегій ОДА.

Підписано меморандуми про співпрацю з: